Seyrantepe elektrikçi servisi

Seyrantepe elektrikçi merkezli olmak üzere Kağıhane ilçesine elektrik hizmeti vermektedir. Elektrik işleri aciliyet gerektiren durumlar arz etmektedir. Bu gibi durumlarda sizlere her an hizmet etmek üzerine kurduğumuz sistemler ile hemen hizmet vermeyi temel prensip edindik.

Seyrantepe elektrikçi sizlere elektriğin hangi durumlarda hangi kablonun nereye çekileceği konusunda bilgi vermek istiyorum.

Cat 5 kablosu: Günümüzde internet için kullanılan kabloların genel adıdır. (Eternet kablosu…vb)

2.5 Nya : Elektrik tesisatı için bina dairelerinde priz ve baut larda linye olarak kullanılır.

1.5 NYA : Lamba ve şartellere çekilen sıva altı kablolar olarak kullanılır.

Telefon kabloları : Bina girişindeki telefon santral kutusundan direlere sıva altı ve ya sıva üstü olarak çekilir. Bu kablolar modeme bağlanarak internet hattı olarak da kullanılır.

Seyrantepe gece elektrik servisi olarak bütün seyrantepede 7/2 hizmet vermekteyiz

Seyrantepe elektrikçi servisi

Elektrik kesintiye uğraması sonucunda insanlar neredeyse bütün işlerini heleldemez duruma gelebilirler. Bu tip durumlar can sıkıcı bir hal alır. Bölge elektrik teknik ekibimiz araçlarında bulundurduğu bütün ekipmanları ile anında hizmet yerine intikal ederek sizlere zamanında hizmet vermektedir. Seyrantepede elektrikçi tadilat, tamirat,bakım, onarım hizmetide vermektedir.

Elektrik arızaları,aydınlatmada kullanılan armatürler kullanılan kabloların mesefaye göre kesitinin değişimleri elektrik sistemlerinin püf noktalarındandır. Mesafe uzadıkça kablonun daha da kalınlaşması gerekmektedir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Sponsor Reklamları

boyacı reklam

Sponsor 2

su kaçağı tıkanıklık açma banner