teşvikiye elektrikçi

Teşvikiye elektrikçi Muhakkak ki sizde ansızın ev, ofis ve işyeri gibi yerlerde elektrik ile ilgili sorun yaşamışsınızdır. Siz değerli semt sakinlerine yıllardır elektrik ile ilgili hizmet vererek öncü bir firma haline gelmiş bulunmaktayız. Elektrik yaşamımızın bir parçası olarak zorunlu bir enerji kaynağıdır. Olmaz ise hemen hemen bütün işlerimiz durabilir. Böyle durumlarda teşvikiye elektrikçi servisimiz ile iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz. Siz aradıktan hemen sonra bilgilerinizi size en yakın servis aracımıza bildirerek sizinle iletişime geçmesini sağlıyoruz. Zamanın ve sizin için geçen her saniyenin ne kadar önemli olduğunun bilincine vararak elektrik ile ilgili problemlerinizi çözmek için size en yakın teknisyenlerimizi yönlendiriyoruz. Bizler teşvikiye elektrikçi servisi ile vermiş olduğumuz hizmette her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalite ve müşteri memnuniyetini arttırmaktayız. Bizlere günün her saati ulaşarak servis talebi oluşturabilirsiniz

Teşvikiye elektrikçi servisi olarak hizmet verdiğimiz alanlar ;

. Elektrik arıza : Faz ve nötrün elektrik tesisatında birbirine teması halinde gerçekleşen arızaya kısa devre denir. Bu olay şartelleri devre dışı bırakır. Bu durum ise elektrik arızasına sebep olur.

. Zil ve konuşa sistemleri : Günümüzde modern olarak kullanılan bu sistemler ile görüntülü ve sesli konuşarak güvenliğinizi sağlamış olacaksınız.

. Aydınlatma sistemleri : günümüzde modern olarak kullanılan aydınlatma sistemlerinden örnek vermek gerekirse teşvikiye acil elektrikçi  spot ışık, led aydınlatma, fiber optik aydınlatma, sensörlü lamba sistemleri, florasan ve tasarruflu ampuller, helojen ampul,mum ampul, ve renkli ışıklandırmalar olarak tanımlayabiliriz.

. Anahtar ve priz montajı : Priz montajlarını gerçekleştirmek için elektrik tesisatının tam ve doğru olması gerekmektedir. Faz nötr ve toprak hattının bulunduğu bir tesisatta priz montajı yapabilmek mümkündür. Anahtar montjı, teşvikiyede elektrikçi faz ve desant sistemleri olarak tanımlayabiliriz. Nötr hattının buat dan direk lamba hattına giderek anahtar devresi tamamlanmış olacaktır.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Sponsor Reklamları

boyacı reklam

Sponsor 2

su kaçağı tıkanıklık açma banner